Wybór gwiazd

Piszą o nas

Nowości

Pożegnanie Pana Bogusława Florczaka

Ze smutkiem i żalem przekazujemy informację o śmierci Pana Bogusława Florczaka, właściciela, członka zarządu firmy Optimex Viscom. 

Uroczystości pogrzebowe odbędą się 12.02.2018 (poniedziałek) o godzinie 14 w kościele pod wezwaniem św. Karola Boromeusza na starych Powązkach w Warszawie przy ul. Powązkowskiej 14. 

Więcej...

ZŁOTY MEDAL DLA OPRAW ZEISS

Oprawy korekcyjne marki ZEISS model ZS-40006 zdobyły Złoty Medal na tegorocznych targach optycznych OPTYKA 2016 w Poznaniu. Model został zaprojektowany z myślą o mężczyznach, którzy wymagają zarówno ponadczasowości, jak i lekkości od oprawy. Oprawa idealnie sprawdzi się w przypadku soczewek progresywnych i nie tylko...

Więcej...

...kiedy nagle dostrzegasz coś, czego nie widziałeś przedtem...

Komfort widzenia, zwłaszcza podczas jazdy autem, to pragnienie każdego kierowcy, który nosi okulary. Kiedy prowadzimy samochód w trudnych warunkach (po zmierzchu, w nocy, w deszczu i we mgle), nasze oczy szybko się męczą. Ciężej nam wówczas ocenić dystans, zachować precyzję widzenia podczas przenoszenia wzroku z drogi na deskę rozdzielczą czy też lusterka auta. 

Więcej...

ZEISS EYEWEAR BY STEPPER: NARODZINY DOSKONAŁOŚCI

Współpraca gigantów runku - firmy ZEISS i marki STEPPER zaowocowała powstaniem niezwykłej i technicznie wyrafinowanej kolecji opraw.

Więcej...

ŻYCZENIA WIELKANOCNE

Wszystkim naszym klientom i partnerom biznesowym składamy najserdeczniejsze życzenia Wielkanocne. Informujemy również, że  biuro i magazyn będą NIECZYNNE w Wielki Piątek (3.04).

Więcej...

STEPPER ZDOBYWCĄ ZŁOTEGO MEDALU

Złoty Medal Międzynarodowych Targów Poznańskich 2014 został przyznany dwóm oprawom Steppera: FU 3050 i FU 3058!

Więcej...

PREMIERA MAREK: BALMAIN | CERRUTI 1881 | KENZO | MANGO

Uroczysta premiera marek okularowych: Balmain, Kenzo, Cerruti 1881 należących do grupy TWC L’AMY oraz Mango Eyewear - hiszpańskiej grupy Opticalia odbyła się w warszawskim Hotelu Hilton.

Więcej...

Copyright 2014r. Viscom. Wszystkie prawa zastrzeżone. Realizacja: