STEPPER ZDOBYWCĄ ZŁOTEGO MEDALU

Oprawy okularowe STEPPER NXT model FU 3050 i FU 3058 zostały nagrodzone Złotym Medalem Międzynarodowych Targów Poznańskich - OPTYKA 2014

Firma powstała w 1970 roku w Niemczech, jako spółka typu joint venture między specjalistą w odlewach plastikowych i Hansem Stepperem, optykiem z wykształcenia. Każdego roku STEPPER EYEWEAR opracowuje ponad 150 nowych stylów. Dzięki utalentowanym pracownikom i nowoczesnym obiektom produkcyjnym, Hans Stepper może z przyjemnością wziąć odpowiedzialność za każdą ze swoich opraw. 

Dlaczego Stepper NXT?

  • Nowoczesny i modny design dostępny w bogatej kolorystyce
  • Dokładne dopasowanie do twarzy: dzięki idealnie cienkiemu i wytrzymałemu materiałowi (arkusze NXT wykorzystywane do produkcji opraw mają grubość od 1.5 do 2 mm )
  • Lekkość optyczna przejrzystość, niezniszczalność: Oprawy NXT wykonywane są Trivexu, odlewanego polimeru, opracowanego  i produkowanego przez firmę PPG (Pittsburgh Plate Glass) Industries z Ohio, USA. Pierwotnie Trivex przeznaczony był dla armii amerykańskiej ze względu na swoje fantastyczne zalety:
  • Wygoda i przyjemność użytkowania: Przednia część zauszników opraw jest wykonana z TX5 – poliamidu z rodziny tworzywa TR 90.
  • Odporność na ciepło: przy wyższych temperaturach oprawa zachowuje swój kształt i nie ulega zniekształceniu.
  • Polecane nawet alergikom : ze względu na swoje wyjątkowe właściwości Oprawy NXT są przyjazne dla skóry i nie wywołują podrażnień.

Salony optyczne zapraszamy do zapoznania się z ofertą w internetowym sklepie Stepper 

 

Wróć

Copyright 2014r. Viscom. Wszystkie prawa zastrzeżone. Realizacja: